REKLAMOWNIA

Klasyczne aluminiowe ramki do plakatów

Solidnie wykonane ramki do plakatów umożliwiają skuteczną i długotrwałą ekspozycję materiałów reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ramki do plakatów, dostosowane rozmiarami do oczekiwań klienta. Oferujemy zarówno ramki jedno-, jak i dwustronne. Nasze produkty mogą być więc zastosowane w wielu lokalizacjach. Dzięki doborowi odpowiednich parametrów ramki do plakatów, wyeksponują Państwo każdą reklamę, tym samym docierając z przekazem do wielu osób. Nasze produkty to klasyczne oprawy dla plakatów, dzięki którym będą się one dobrze prezentować.

Klasyczna ramka aluminiowa jednostronna (profil o szer. 8, 9,10, 20 lub 22 mm). Wymiana plakatu odbywa się poprzez rozkręcenie ramki kluczykiem imbusowym, wyjęcie sprężyn dociskowych z tyłu ramki i wsunięcie plakatu pod folię antyrefleksyjną.

– ekspozycja plakatu w formacie: A5, A4, A3, A2, A1, A0, B2, B1

– konstrukcja – profil aluminiowy o szer: 8, 9,10, 20 lub 22 mm, standardowo anodowany w kolorze srebrny – mat, plecy – płyta HDF (gr 3 mm), na życzenie płyta z tworzywa sztucznego (gr 2 mm).

– zabezpieczenie plakatu – elastyczna folia antyrefleksyjna (gr 0,5 mm)

– dostępny kolor:
anoda srebrna

Ramka sprężynkowa

– ekspozycja plakatu w formacie: A5, A4, A3, A2, A1, B2, B1

– konstrukcja – rurki aluminiowe (Ø 8 mm) anodowane w kolorze srebrny-mat, naroża zaokrąglone z tworzywa sztucznego w kolorze popielatym. Plakat mocowany w narożach żabkami zawieszonymi na sprężynie.
W komplecie dwa uchwyty do podwieszania.

Możliwość 2-stronnej ekspozycji plakatu.