Stoisko degustacyjne ZAOKRĄGLONE

W celu osiągnięcia większej powierzchni reklamowej i prezentacyjnej, proponujemy rozbudowę stoiska poprzez dołączenie do niego przystawek. Istnieje możliwość zbudowania zestawu z jedną lub dwiema przystawkami. Całość pakowana jest w dwie torby transportowe.

Stoisko to występuje również w wersji ekonomicznej. Różnica polega na zastosowaniu do produkcji cieńszych materiałów, w tym: HIPS 2 mm zamiast 3 mm do produkcji półki dolnej i środkowej oraz zapakowanie całości w torbę fizelinową zamiast tekstylną.

Brandowanie – możliwości:

– nadruk na folii samoprzylepnej (jeśli stoisko będzie wielokrotnie składane i wsuwane do torby transportowej, rekomendujemy zamówienie wersji bez gięcia na froncie, co uchroni nadruk przed zniszczeniem).

Brandowanie – powierzchnia:

– wymiary szyldu: 1000 x 250 mm
– wymiary frontu: 817 x 890 mm
– wymiary panela frontowego (front + boki): 1815 x 890 mm (w panelach bocznych wycięte są otwory do mocowania środkowej półki.

Ciężar stoiska: 8,3 kg.

Stoisko można zamawiać w wersji bez gięcia na froncie, wiąże się to z pakowaniem całości w większą paczkę do transportu (wymiary stoiska w torbie: 1040 x 150 x 950 mm) lub z gięciem na froncie (wymiary stoiska w torbie wynoszą wówczas: 1040 x 150 x 500 mm).

Standardowe wyposażenie stoiska obejmuje:

– 3 półki wykonane z białego tworzywa (HIPS 3 mm)
– szyld wykonany z białego tworzywa (spienione PVC 3 mm)
– front i boki wykonane z białego tworzywa (kanalikowe PP 5 mm)
– białe rurki plastikowe (PVC)
– tekstylna torba do transportu

Wyposażenie dodatkowe:

– komplet 4 kółek (w tym 2 szt. z blokadami)
– blat z melaminy nakładany na górną półkę stoiska