REKLAMOWNIA

Stoisko i lada promocyjna PREMIUM

Lada promocyjna to produkt, który świetnie sprawdzi się podczas różnego rodzaju targów, ale też w trakcie promowania marki w supermarketach. Szeroki wybór stoisk dostępnych w naszej ofercie umożliwia dokładne dopasowanie lady do promowanego produktu. Każda lada promocyjna stanowi funkcjonalne rozwiązanie przeznaczone do wielokrotnego użytku. Oferujemy zarówno małe stoiska do prezentacji lekkich, drobnych produktów, jak i bardziej solidne lady, które wytrzymają większe obciążenie. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze najlepszej lady promocyjnej dla Państwa potrzeb.

Stoiska promocyjne PREMIUM, łatwe i szybkie w montażu. Charakteryzują się elegancją i stabilnością. Blat – dostępny w różnych kolorach i o różnej strukturze (płyta kronopol). Wewnętrzna biała półka. Lekka konstrukcja aluminiowa na kółkach lub stopkach z panelem graficznym z płyty PCV, który dopełnia całości. Komplet spakowany jest w praktyczną torbę transportową na kółkach.

Stoisko PREMIUM dostępne jest również w opcji z szyldem. Istnieje możliwość umieszczenia grafiki reklamowej również na szyldzie. Szyld montowany jest do lady na aluminiowych rurkach.

Wymiary stoiska: 120 x 95 x 50 cm
Wymiary grafiki: 200 x 90 cm
Wymiary szyldu: 90 x 40 cm

Stoisko PREMIUM występuje również w wersji MINI

Wymiary stoiska: 80 x 95 x 50 cm
Wymiary grafiki: 151 x 90 cm
Wymiary szyldu: 60 x 40 cm